E-Liquidy | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » E-Liquidy

E-Liquidy

 

Liquidy - Akce 3 + 1 ZDARMA

E - Liquid, dokapávací tekutina do elektronických cigaret

E-Liquid je tekutina, ze které je tvořen dým elektronické cigarety.

Liquidy se dále rozlišují intenzitou nikotinu - Extra High - Extra vysoká ( 24 mg nikotinu /ml), High - Vysoká ( 16 mg/ml), Medium- Střední ( 11 mg / ml ), Low - Nízká ( 6 mg / ml) a NON - Bez nikotinu ( O mg / ml) . Intenzitu nikotinu volte podle toho, jak silní jste kuřáci a jaký typ cigaret kouříte. Zhruba platí, že Extra High a High odpovídá klasickým cigaretám, Medium odpovídá cigaretám Light, Low odpovídá cigaretám Ultra Light. Intenzita nikotinu NEMÁ vliv na chuť dýmu z liquidu.

Příchuť liquidu - zde můžete volit z opravdu mnoha příchutí, od nejrůznějších tabákových, přes ovocné, až po nejrůznější exotické příchutě. Nebojte se experimentovat a zkoušet, každý si časem najde svého favorita, tedy chuť, která mu nejvíce vyhovuje.

V našem e-shopu najdete širokou nabídku těch nejkvalitnějších liquidů, všechny jsou certifikované a schválené pro použití.

Nepodceňujte kvalitu liquidu - nakupujte pouze u osvědčených prodejců. Myslete na to, že dým z liquidu inhalujete a nekvalitní liquid může poškodit nejen atomizer vaší e-cigarety, ale i vaše zdraví.

 
 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.