Gripy a mody elektronické | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Gripy a mody elektronické

Gripy a mody elektronické

Elektronické cigarety - gripy a mody z nabídky Gold DriveGripy a mody představují vyšší stupeň vapingu - elektronického kouření. Většinou k nim přecházejí pokročilejší uživatelé, kteří se již nespokojí s obyčejnou EGO či jinou baterií. Gripy se dále dělí na

Elektronické - mají zabudovanou pokročilou elektroniku, která umožňuje různá uživatelská nastavení , jako například regulaci výkonu, regulaci napětí apod.
Mechanické - jedná se v podstatě o tubus se spínací mechanikou, do kterého se vkládají baterie různých typů.. Tyto gripy neumožňují pokročilejší nastavení , jsou však jednoduché na obsluhu a téměř bezporuchové.

V této sekci naleznete gripy a mody elektronické. Máte-li zájem o mechanické  gripy,  přejděte do sekce Gripy a  mody,- mechanické.

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.