Pro zkušené vapery - DIY a Rebuildable atomizery | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Pro zkušené vapery - DIY a Rebuildable atomizery

Pro zkušené vapery - DIY a Rebuildable atomizery

V této sekci naleznete relativně složitější systémy plnění, které zcela určitě nejsou určeny pro začátečníky. Tyto systémy vyžadují určité vlastní úpravy, jako je třeba namotání žhavící spirálky, výměny knotů apod. K těmto úpravám jsou již zapotřebí znalosti o hodnotách odporu žhavicí spirály, používaných materiálech a jsou nutné i praktické zkušenosti z vapingu ( e-kouření ). Výhodou systémů nabízených v této sekci je jednak delší životnost a jednak možnost uzpůsobit si daný výrobek přesně podle svých požadavků, gusta a chuti. Před zakoupením některého z produktů  zařazených do této sekce toto vemte, prosím, na vědomí a posuďte sami své zkušenosti a kutilské schopnosti nutné k příslušným úpravám.

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.