E-CIG Liq - Potřeby pro vlastní míchání liquidů | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » E-CIG Liq - Potřeby pro vlastní míchání liquidů

E-CIG Liq - Potřeby pro vlastní míchání liquidů

E-Cig je jeden z nejstarších výrobců potřeb pro vapování na světě. V poslední době se soustředil na výrobu bází a příchutí pro vlastní míchání liquidů. Všechny výrobky splňují nejpřísnější kritéria bezpečnosti potravin a jsou vyrobeny z přípravků farmaceutické kvality, bez alergenů.

Báze 
je základní, chuťově neutrální kapalina, ze které je tvořen dým.
Báze se dále rozdělují podle několika dalších hledisek . Jednak podle typu báze . Všechny báze jsou postaveny na dvou základních typech , PG ( Prophylen Glycol ) a VG ( Vegetable Glycerin ) , většinou však na směsi těchto dvou typů .
Báze se dále rozdělují podle intenzity inkotinu, tedy obsahu nikotinu v nich. Ten bývá v rozmezí od 0 mg/ml do 48 mg/ml, tedy miligramů nikotinu na mililitr báze.

Příchutě
jsou chuťové složky každého liquidu. Jedná se o potravinářské příchutě, které po smíchání s bází dávají liquidu charakteristickou chuť. Každý si tak může namíchat tu chuť, která mu individuálně nejvíce vyhovuje. Příchutí je opravdu mnoho - od tabákových, přes ovocné, příchutě nápojů, pochutin, až po nejrůznější bylinkové a exotické.
Příchutě označené EXTRA jsou koncentrované příchutě, 3x silnější a intenzivnější než příchutě běžné.

 

Tabákové příchutě :

 

Kool, 555, 234 DJI Sam Soe, B&H, Benson, Black Devil, Blended, Camel, Caster, Cigar, Cigar Cherry, Cohiba, Davidoff, Dunhill, Flue Cured, Franch Pipe, General, Golden Virginia, Gudang Garam, Hilton, Kent, L&B, Lark, Light, Maribo, MS Mentol, New Port, Pall Mall, Parliament, Peace, Regular, S&G, Salem, Sampoerna, Seven, Virginia, Winston

 

NE-Tabákové příchutě :

 

Almond, Amaretto, Apple, Apricot, Banana, Beer, Betelnut, Black Currant, Black Tea, Black Walnut, Blackberry, Blueberry, Brandy, Buble gum, Butter Rum, Butterscotch, Cappuccino, Caramel, Caramel Mocha, Cinnamon, Coconut, Coffe, Cognac, Cola, Cotton Candy, Cream, Doublemint, Eggnog, Fruit Punch, Granny Smith, Grape, Grape Fruit, Green tea, Hazelnut, Honey, Champagne, Cheesecake, Cherry, Chocolate, Kiwi, Lemon, Litchi, Mandarin, Mango, Melon, Migua, Milk Chocolate, Milk tea, Minty Chocolate, Mung Bean, Muskmeloun, Oats,Orange, Passion Fruit, Peach, Peanut, Pear, Pepsi, Pinneaple, Plum, Pomegranate, Raisin Rum, Raspberry, Red Bull, Red Jujube, Red Wine, Rum, Strawberry, Taro, Treeberry, Tutti Fruit, Vanilla Bourbon, Walnut, Water Meloun, Whisky

 

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.