RTA - Tank Atomizery | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » RTA - Tank Atomizery

RTA - Tank Atomizery

Kanger SubTank

Sub Ohm, tedy nizkoodporové Tank Atomizery jsou novinkou roku 2015 a jsou vlastně reakcí na stále rozšířenější vysokovýkonné Power Box Mody. SubOhm, nízkoodporové atomizery se odlišují především těmito vlastnostmi :
1) Jejich žhavicí spirálky mají velmi nízký odpor , začínající u 0.2 Ohm
2) Mívají větší otvory pro přísun vzduchu ( Air Flaw Control ) a širší náústek - díky tomu mají mnohem volnější potah než běžné atomizery
3) Díky těmto vlastnostem jsou nadstandardně až extrémně dýmavé

RTA - Rebuildable Tank Atomizer : Tyto atomizery mají nádobku na liquid ( tank ) o různém obsahu. Tank bývá vyroben z teplotně odolných tvrzených materiálů, většinou z pyrexového nebo simaxového skla. 

Pro provoz nízkoodporových  Atomizerů je třeba mít i odpovídající zdroj energie a výkonu. Určitě je nevyužijete na běžné EGO baterii. Je třeba mít nejlépe nějaký Power Box Mod s nastavitelným výkonem od alespoň 20 W ( čím nižší odpor žhavicí spirálky použijete, tím vyšší výkon je třeba nastavit ). A také je potřeba používat dostatečně "tvrdé" baterie, které vyšší výkon utáhnou - doporučujeme používat tvrdé baterie z naší nabídky - Sony VTC5, Sony VTC4, LG HE2 nebo fialové baterie Efest. 

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.