Treasure Island Elixir | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » E-Liquidy » Treasure Island Elixir

Treasure Island Elixir

Treasure Island Elixir - Ostrov Pokladů z amerického Texasu

Treasure Island Elixir - American e-liquids

 

Liquidy zpoza Velké Louže, až z amerického Texasu. Vyrábí je parta vaperských nadšenců a jako všechny americké liquidy se vyznačují dvěmi zásadními vlastnostmi :

1) Jsou velmi koncentrované a aromatické . Budete-li je vapovat v dodaném stavu, tak brzy zjistíte že ve srovnání s běžnými evropskými liquidy je jejich chuť možná až příliš koncentovaná a intenzívní. Tyto liquidy lze i zředit bází a upravit tím jejich chuť .

2) Jsou to liquidy typu VG ( Vegetable Glycerin  ), tedy husté , viskózní, intenzívně chutnající a nadstandardně dýmající liquidy. Obsahují 80% VG a 20%  Blend - tedy směsi PG, příchutě, vody a dalších igrediencí. 

V nabídce jsou pouhé tři druhy příchutí, každá z nich buď v plastové butilce o obsahu 15 ml, nebo ve velké skleněné lebce o obsahu 120 ml.

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.