FlavorMonks Belgické přírodní příchutě | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » FlavorMonks Belgické přírodní příchutě

FlavorMonks Belgické přírodní příchutě

FlavorMonks
Belgické přírodní koncentráty - příchutě pro vlastní míchání liquidů

FlavorMonks

 

FlavorMonks

Příchutě FlavorMonks pocházejí z Belgie a splňují ty nejpřísnější normy EU. A nejenom to - výrobce si zakládá na tom, že tyto příchutě jsou přírodní, nikoli chemické. Jsou vyrobeny z čistě přírodních koncetrátů a do konečné podoby je tento koncentrát pouze zředěn lékařským PG ( Prophylen-glykolem ). Produkty FlavorMonks tak neobsahují žádné další chemické přídavky jako diacetyl, acetoin, acetyl propionyl či alkohol. 
Protože jsou tyto příchutě maximálně možně přírodního rázu, je důležitá doba "zrání" vámi namíchaného liquidu. Plná chuť se projeví až po určitém počtu dnů po namíchání. U každé příchutě je proto vyznačena doporučená doba zrání namíchaného liquidu - doba je vyznačena ve dnech, plné "dozrání " namíchaného liquidu je vyznačeno žlutou barvou. Dobu zrání můžete trochu urychlit uložením namíchaného liquidu na teplejším místě, doporučujeme namíchaný liquid skladovat ve skleněných, tmavých lahvičkách ( naleznete rovněž v naší nabídce ) .

FlavorMonks
FlavorMonks příchutě jsou dodávány ve skleněných lahvičkách o obsahu 10 ml. Pro ochutnání můžete také zvolit koupi 2 ml vzorků v plastových ampulkách. 
FlavorMonk příchutě lze namíchat do jakékoli nikotinové či beznikotinové báze, ať už typu PG, VG nebo jakékoli kombinace a poměru PG/VG.
Doporučené ředění je 10%, tedy 1 díl příchutě na 9 dílů báze ( např. do 9 ml báze rozmícháte 1 ml příchutě FlavorMonks = 10ml hotového liquidu ) .
Poměr lze samozřejmě přizpůsobit vaší chuti a požadavkům na intenzitu výsledného aroma a chuti . Do bází s převahou VG je vhodné dát aroma více, naopak do PG bází postačí i menší poměr.
FlavorMonks příchutě jsou v nabídce ve třech základních typech - ovocné, pochutinové a pak speciální řada Natural Gin Flavors . Tato řada je postavena na chuti Ginu v  několika obměnách, s několika různými příchutěmi. Při správném namíchání a dozrání je Natural Gin Flavors nesmírně chutná a osvěžující, což zajisté oceníte zvláště v horkých letních dnech.
Příchutě neobsahují nikotin ani alkohol. 

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.