VaporArt Seven Wonders - Italské premiové liquidy | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » VaporArt Seven Wonders - Italské premiové liquidy

VaporArt Seven Wonders - Italské premiové liquidy

VaporArt Seven Wonders
- speciální edice famózních premiových macerovaných liquidů z Itálie

 VaporArt Seven Wonders Italy premium eliquid

Seven Wonders v překladu znamená Sedm divů...a nutno říci že jde o velmi příhodný název pro tyto fantastické liquidy. I když už jich není sedm, ale protože původní řada byla rozšířena o další tři chutě, tak jich je již 10.  
VaporArt sídlí v italském Miláně a vyrábí jednak standardní řadu liquidů VaporArt a jednak tuto speciální premiovou edici Seven Wonders. Ta je specifická tím, že chutě liquidu je docíleno tzv. macerováním.  Zatímco běžné liquidy vznikají prostým smícháním příchutě se směsí PG/VG, macerované liquidy jsou vytvořeny dlouhodobým louhováním přírodních autentických produktů a následným zráním takto vytvořeného liquidu.Tímto postupem je docíleno jedinečné přírodní, autentické chuti. 
Prémiové liquidy Seven Wonders jsou vyráběny ve třech intenzitách nikotinu - 0 mg, 5mg , 8mg.
Jsou míchány v poměru 60% VG / 40% PG, což jim dává ideální konzistenci - nejsou ani příliš husté, jako liquidy s vyšším poměrem VG, ani příliš řídké, jako liquidy s vyšším poměrem PG. Neobsahují žádné další chemické látky ani příměsi, pouze VG, PG, vodu a macerované aroma.
Jsou dodávány ve skleněných butilkách s kapátkem, obsah lahvičky je 20ml. Lahvička s liquidem je uložena v luxusní kartonové krabičce. 

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.