VaporArt - Italské liquidy | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » VaporArt - Italské liquidy

VaporArt - Italské liquidy

VaporArt
- vynikající italské liquidy v mnoha chutích, vyráběné v Miláně v Itálii

VaporArt eliquidVaporArt sídlí v italském Miláně a vyrábí tuto řadu liquidů, určených širokému spektru vaperů, uživatelů elektronických cigaret. Všechny liquidy splňují nejpřísnější evropské normy pro tento artikl, veškeré ingredience a přísady liquidů jsou ve farmaceutické kvalitě. Liquidy VaporArt jsou míchány a následně i vyráběny přímo v italském Miláně.
Výrobce je držitelem Evropského certifikátu kvality ISO 9001:2008 
Liquidy VaporArt jsou vyráběny ve čtyřech intenzitách nikotinu - 0 mg, 4mg , 8mg a 14mg.
Jsou míchány v poměru 45% VG / 47% PG, zbytek tvoří aroma, voda, případně nikotin. Tento poměr jim dává ideální konzistenci - nejsou ani příliš husté, jako liquidy s vyšším poměrem VG, ani příliš řídké, jako liquidy s vyšším poměrem PG. Neobsahují žádné další chemické látky ani příměsi, pouze VG, PG, vodu a aroma.
Jsou dodávány v plastových lahvičkách o obsahu  10ml

Kromě standardní řady liquidů vyrábí VaporArt ještě speciální edici prémiových liquidů  Seven Wonders, které rovněž naleznete v naší nabídce ZDE. Ta je specifická tím, že chutě liquidu je docíleno tzv. macerováním. Zatímco běžné liquidy vznikají prostým smícháním příchutě se směsí PG/VG, macerované liquidy jsou vytvořeny dlouhodobým louhováním přírodních autentických produktů a následným zráním takto vytvořeného liquidu.Tímto postupem je docíleno jedinečné přírodní, autentické chuti. 

Prémiové liquidy Seven Wonders jsou vyráběny ve třech intenzitách nikotinu - 0 mg, 5mg , 8mg.
         VaporArt seven Wonder premium eliquid

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.