Valkiria 10ml | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » VALKIRIA Luxusní italské příchutě » Valkiria 10ml

Valkiria 10ml

VALKIRIA 10 ml
- Luxusní italské příchutě pro vlastní míchání liquidů 

Valkiria Italy Premium Flavors

Příchutě Valkiria pocházejí z italského Milána a splňují ty nejpřísnější normy EU a rozhodně patří mezi to nejlepší, z čeho si ze současné produkce můžete umíchat vlastní liquid.
A nejenom to - výrobce si zakládá na tom, že tyto příchutě jsou přírodní, nikoli chemické. Jsou vyrobeny z čistě přírodních koncetrátů . Produkty Valkiria tak neobsahují žádné další chemické přídavky jako diacetyl, acetoin, acetyl propionyl či alkohol. 

Protože jsou tyto příchutě maximálně možně přírodního rázu, je důležitá doba "zrání" vámi namíchaného liquidu. Plná chuť se projeví až po cca 10 dnech po namíchání. Doporučujeme je tedy po tuto dobu nechat "zrát"  při pokojové teplotě. 
Valkiria příchutě jsou dodávány ve skleněných lahvičkách s kapátkem o obsahu 10 ml. 

Valkiria příchutě lze namíchat do jakékoli nikotinové či beznikotinové báze, ať už typu PG, VG nebo jakékoli kombinace a poměru PG/VG. Doporučené ředění je 10%, - 15% ,  tedy např. do 10 ml báze rozmícháte 1 - 1,5 ml příchutě Valkiria. 

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.