The Originals - US Premium Ejuice | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » The Originals - US Premium Ejuice

The Originals - US Premium Ejuice

The Originals US Premium Liquid

The Originals Premium Ejuice - Těžko bychom našli značku liquidů, která si přívlastek PREMIOVÝ LIQUID zaslouží více než tato. Stojí za ní totiž tři muži, kteří tento pojem do vapingu zavedli. V roce 2012 vznikly v USA tři malé firmy na výrobu liquidů, které oproti do té doby běžné masové velkovýrobě postavili koncept malých manufaktur, produkujících menší serie sice dražších, zato však do nejmenších detailů chuťově vyladěných liquidů ...a aby je odlišili od masové produkce, dali tomuto typu liquidů přívlastek Premium Ejuice. Tyto tři premiové značky tehdy byly Mr. Good Vape, Black Label a  Jameson’s .
A v roce 2015 se Lonnie, Chris, a David, tři zakladatelé zmíněných labelů, spojili a založili v Los Angeles značku The Originals. Jsme rádi, že ji můžeme nyní nabídnout i českým vaperům. 
Liquidy The Originals jsou míchány v poměru 30% PG / 70% VG
Dodávány jsou ve 20 ml butilkách s kapátkem. 
The Originals Premium Ejuice

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.