ExtraDIY Paris - francouzské příchutě | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » ExtraDIY Paris - francouzské příchutě

ExtraDIY Paris - francouzské příchutě

Extradiy Arome Paris

ExtraDIY Paris je francouzský výrobce příchutí a aromat pro vlastní míchání liquidů. Jeho sortiment zahrnuje velké množství příchutí, od jednoduchých jednosložkových ( jako třeba jahoda, borůvka apod.), až po složitější, namíchané z několika chutí. Všechny jsou však kvalitní, vyráběné ve Francii podle přísných EU norem a jako všechny francouzské příchutě jsou i velmi dobré. 
Francouzský smysl pro estetiku se projevil i na etiketách těchto liquidů. Ty jsou ozdobeny jednoduchými, téměř až dětskými kresbami, které však zaujmou na první pohled.
A protože výrobce tyto kresby čas od času obměňuje, ve Francii existuje dokonce už i nemalý počet sběratelů těchto etiket. 

ExtraDIY Paris příchutě jsou vyrobeny z přírodních výtažků a aromat, rozmíchány do tekutého stavu v PG ( Prophylenglykolu ) . Neobsahují žádná další chemická aditiva, přísady či konzervanty a jsou tak maximálně možně přírodní a čistá.

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.