Cloud Vapor TPD Killer - Shake & Vape speciality | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Cloud Vapor TPD Killer - Shake & Vape speciality

Cloud Vapor TPD Killer - Shake & Vape speciality

Cloud Vapor TPD Killer

Cloud Vapor TPD Killer je speciální řada výrobků pro vaping, která balancuje na pomezí hotových liquidů a DIY polotovarů pro vlastní míchání liquidů. Jak již napovídá název, jedná se o přímou reakci na právě zaváděné evropské regulace, známé pod zkratkou TPD. 
Cloud Vapor TPD Killer jsou sady , které obsahují jednak lahvičku se 30ml, 40ml nebo 50ml základní beznikotinové báze VPG 30%PG / 70%VG  a jednak jednu nebo dvě 10ml lahvičky s příchutí a nikotinem. Ty následně stačí nalít do láhve s bází, protřepat...a během minuty máte připraveno 30ml - 60ml  velice dobrého a kvalitního liquidu o intenzitě 3mg nebo 6mg.
Prozatím byly k dispozici tři druhy vynikajících ovocných mixovaných příchutí, všechny tři se umístily v letošní soutěži o nejlepší výrobky na VapExpo 2016 v Paříži.
Jak se zvyšuje popularita těchto Shake & Vape sad, postupně do naší nabídky přibývají i další, nové sady k okamžitému smíchání. 

Cloud Vapor TPD killer Eliquid

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.