Capella - Americké DIY příchutě | Elektronická cigareta Gold Drive

Z naší nabídky :
Co by vás mohlo zajímat :
PayPal platby akceptovány

Přijímáme PayPal platby

 

Možnost online platby přes GoPay

 

Přijímáme platby bankovním převodem

Zasíláme do všech zemí Evropy

Zásilky zasíláme do všech zemí Evropy

Facebook

Na úvod » Capella - Americké DIY příchutě

Capella - Americké DIY příchutě

Capella -
Americké příchutě pro vlastní míchání liquidů

Capella Natral DIY Flavors

Příchutě a aromata značky Capella jistě není třeba příliš představovat, jsou dostatečně známé mezi vapery celého světa. 
Tato americká firma se dříve specializovala na vývoj a výrobu potravinářských příchutí, aromat a barviv. S rozmachem vapingu v posleních letech, a zvláště s rozšířením domácího DIY míchání liquidů, pak vstoupila i na tento segment trhu a svou nabídku rozšířila o široký sortiment příchutí a aromat, určených pro vlastní domácí míchání liquidů. Její nabídka je opravdu velice pestrá - od tabákových příchutí, přes čistě ovocné, až po dezertní směsi s mnoha kombinacemi a vrstvami.
Jedná se o vysoce koncentrovaná aromata amerického typu, s výraznými a intenívními chutěmi, bez dalších chemických konzervačních látek, sladidel a, tuků.
Doporučené ředění je cca 10% při použití báze typu 50%VG / 50%PG, při použití bází s vyšším obsahem VG pak zvýšit i poměr příchutě na až cca 15 %.
Capella Natural Flavors

 
Omlouváme se, ale zboží v této kategorii je dočasně vyprodané. Na jeho doplnění pracujeme a věříme, že v brzké době zde bude opět z čeho vybírat ...
 
 
 
 
Obsah tohoto webu podléhá autorskému právu. Veškeré kopírování obsahu, textu či fotografií bez předchozího souhlasu provozovatele webu je zakázáno.

Copyright © 2007 Gold Drive, s.r.o.